Az Ökológiai Kutatóközpont munkatársai

Név Intézetcsökkenő sorrend Email, telefon
Prof. Szathmáry Eörs, az MTA tagja, főigazgató ETI szathmary.eors [at] ecolres.hu
+36 1 279 3100 / 131
Boza Gergely, PhD ETI boza.gergely [at] ecolres.hu
Szánthó Lénárd ETI szantho.lenard [at] ecolres.hu
Kopena Renáta, PhD ÖBI kopena.renata [at] ecolres.hu
Csősz Sándor, az MTA doktora ÖBI csosz.sandor [at] ecolres.hu
Kuska Éva ÖBI kuska.eva [at] ecolres.hu
06-28-360-122 / 141
Jablonszky Mónika ÖBI jablonszky.monika [at] ecolres.hu
Szabó Eszter Lilla ÖBI szabo.eszter.lilla [at] ecolres.hu
Draskóczy Eszter ÖK draskoczy.eszter [at] ecolres.hu
Ocskai Szilvia ÖK ocskai.szilvia [at] ecolres.hu
Fábian Zsófia (passzív állományban) ÖK fabian.zsofia [at] ecolres.hu
+36 1 279 3100 / 301
Tóthné Nagy Adrienn ÖK nagy.adrienn [at] ecolres.hu
+36 28 360-122/112
Molnár Erzsébet ÖK molnar.erzsebet [at] ecolres.hu
M. Nagy Domonkos, igazgatóhelyettes ÖK m.nagy.domonkos [at] ecolres.hu
Magyari Zsuzsa ÖK magyari.zsuzsa [at] ecolres.hu
Vass Anna Johanna ÖK vass.johanna [at] ecolres.hu
Balogh Rita Viktória ÖK balogh.rita [at] ecolres.hu
Leidl Melinda ÖK leidl.melinda [at] ecolres.hu

Oldalak

Kapcsolódó oldalak: