Az Ökológiai Kutatóközpont munkatársai

Név Intézetcsökkenő sorrend Email, telefon
Földi Angéla IAE foldi.angela [at] ecolres.hu
+36 1 279 3100/143
Borza Péter, PhD IAE borza.peter [at] ecolres.hu
+36 1 279 3100/304
Mecsei Szabolcs IAE mecsei.szabolcs [at] ecolres.hu
Schmidtné Kővári Ilona IAE kovari.ilona [at] ecolres.hu
Végvári Zsolt, az MTA doktora, VÖI igazgató IAE vegvari.zsolt [at] ecolres.hu
+36 1 279 3100
Patonai Katalin IAE patonai.katalin [at] ecolres.hu
Lukács Balázs András PhD, csoportvezető IAE lukacs.balazs [at] ecolres.hu
+36 52 509200/11633
Bozóki Tamás IAE
Nagy-László Zsolt IAE nagy-laszlo.zsolt [at] ecolres.hu
Lengyel Szabolcs, az MTA doktora IAE lengyel.szabolcs [at] ecolres.hu
+36 (52) 509-200/11635
Ádler Marina IAE adler.marina [at] ecolres.hu
Vad Csaba, PhD, csoportvezető IAE vad.csaba [at] ecolres.hu
+36 87 448 244 / 132
Szabó Attila IAE szabo.attila [at] ecolres.hu
+36 87 448-244
Kériné Borsodi Andrea, PhD IAE borsodi.andrea [at] ecolres.hu
+36 1 279 3100/ 206
Rácz Éva IAE racz.eva [at] ecolres.hu
+36 1 279 3100/ 405 vagy 304
Krasznai-Kun Eszter IAE krasznai.eszter [at] ecolres.hu
Szeles Julianna IAE szeles.julianna [at] ecolres.hu
Csiszár Virág IAE csiszar.virag [at] ecolres.hu
+36 87 448-244

Oldalak

Kapcsolódó oldalak: