Az Ökológiai Kutatóközpont munkatársai

Név Intézetcsökkenő sorrend Email, telefon
Csercsa András IAE csercsa.andras [at] ecolres.hu
Lukács Balázs András PhD, csoportvezető IAE lukacs.balazs [at] ecolres.hu
+36 52 509200/11633
Kókai Zsuzsanna IAE kokai.zsuzsanna [at] ecolres.hu
Lengyel Szabolcs, az MTA doktora IAE lengyel.szabolcs [at] ecolres.hu
+36 (52) 509-200/11635
Vincze Orsolya, PhD IAE vincze.orsolya [at] ecolres.hu
Wael Almeshal IAE wael.almeshal [at] ecolres.hu
Kériné Borsodi Andrea, PhD IAE borsodi.andrea [at] ecolres.hu
+36 1 279 3100/ 206
Rácz Éva IAE racz.eva [at] ecolres.hu
+36 1 279 3100/ 405 vagy 304
Felföldi Tamás, csoportvezető IAE felfoldi.tamas [at] ecolres.hu
Horváth Zsófia, PhD, csoportvezető IAE horvath.zsofia [at] ecolres.hu
+36 87 448 244 / 133
Engloner Attila, PhD, csoportvezető IAE engloner.attila [at] ecolres.hu
+36 1 279 3100 / 204 vagy 205
Krasznai-Kun Eszter IAE krasznai.eszter [at] ecolres.hu
Török-Krasznai Enikő, PhD IAE torok-krasznai.eniko [at] ecolres.hu
+36 52 509200/11634
Pálffy Károly PhD IAE palffy.karoly [at] ecolres.hu
Nagy-László Zsolt IAE nagy-laszlo.zsolt [at] ecolres.hu
Bodnár Gabriella IAE bodnar.gabriella [at] ecolres.hu
+36 52 509-200/11270
Patonai Katalin IAE patonai.katalin [at] ecolres.hu
Végvári Zsolt, az MTA doktora, VÖI igazgató IAE vegvari.zsolt [at] ecolres.hu
+36 1 279 3100

Oldalak

Kapcsolódó oldalak: