Az Ökológiai Kutatóközpont munkatársai

Név Intézetcsökkenő sorrend Email, telefon
Pálffy Károly PhD IAE palffy.karoly [at] ecolres.hu
Patonai Katalin IAE patonai.katalin [at] ecolres.hu
Szabó Attila IAE szabo.attila [at] ecolres.hu
+36 87 448-244
Löki Viktor, PhD IAE loki.viktor [at] ecolres.hu
Záray Gyula, az MTA doktora , csoportvezető IAE zaray.gyula [at] ecolres.hu
Vad Csaba, PhD, csoportvezető IAE vad.csaba [at] ecolres.hu
+36 87 448 244 / 132
Csiszár Virág IAE csiszar.virag [at] ecolres.hu
+36 87 448-244
Mecsei Szabolcs IAE mecsei.szabolcs [at] ecolres.hu
Boros Emil PhD, osztályvezető IAE boros.emil [at] ecolres.hu
+36 87 448 244/ 126; 1 279 31 00/102
Hidas András IAE hidas.andras [at] ecolres.hu
Vargha Márta IAE vargha.marta [at] ecolres.hu
+36 1 279 3108 / 129
Fekete Judit IAE fekete.judit [at] ecolres.hu
Németh Kitti IAE nemeth.kitti [at] ecolres.hu
+36 1 279 3100 / 205
Radovics Dávid IAE
PEREIRA, Juliana IAE julianapereira.mailto [at] gmail.com
+36 1 279 3100 / 309
Várbíró Gábor, PhD IAE varbiro.gabor [at] ecolres.hu
+36 52 509200/11634
Kisantal Tibor IAE kisantal.tibor [at] ecolres.hu
Szekeres József IAE szekeres.jozsef [at] ecolres.hu
+36 1 279 3100 / 303

Oldalak

Kapcsolódó oldalak: