Az Ökológiai Kutatóközpont munkatársai

Név Intézetnövekvő sorrend Email, telefon
Mizsei Edvárd IAE
Kiss Keve Tihamér, az MTA doktora IAE kiss.keve [at] ecolres.hu
+36 1 279 3100/141
Laskai Csilla IAE laskai.csilla [at] ecolres.hu
+36 87 448-244
Rajnai Péterné, Anna IAE dki-titkarsag [at] ecolres.hu
+36 1 279-3105; 279 3100/105
Szabolcs Márton, PhD IAE szabolcs.marton [at] ecolres.hu
+36 (52) 509-200/11635
Görgényi Judit IAE gorgenyi.judit [at] ecolres.hu
Berczik Árpád akadémikus, az MTA doktora, ny. egyetemi tanár IAE berczik.arpad [at] ecolres.hu
+36 1 279 3100/109
Jakab Melinda IAE jakab.melinda [at] ecolres.hu
Sárosi Renáta IAE sarosi.renata [at] ecolres.hu
Orosz Zsófia IAE
Barta Barbara IAE barta.barbara [at] ecolres.hu
+36 87 448 244/ 221
Mérő Thomas Oliver, PhD IAE thomas.oliver.mero [at] ecolres.hu
Takács Anita IAE takacs.anita [at] ecolres.hu
+36 1 279 3108 / 101
Nagyné Bodolai Katalin IAE bodolai.katalin [at] ecolres.hu
+36 1 279 3100 / 405 vagy 302
Vetési Viktória IAE vetesi.viktoria [at] ecolres.hu
Trábert Zsuzsa IAE trabert.zsuzsa [at] ecolres.hu
+36 1 2793100/143
Tóth István IAE toth.istvan [at] ecolres.hu
Borics Gábor, az MTA doktora, osztályvezető IAE borics.gabor [at] ecolres.hu
+36 52 509200/11634

Oldalak

Kapcsolódó oldalak: