Az Ökológiai Kutatóközpont munkatársai

Névnövekvő sorrend Intézet Email, telefon
HUỲNH NGỌC Thu Hương IAE huynh.huong [at] ecolres.hu
Zsarkó-Berta László, gazdasági igazgató ÖK zsarko.laszlo [at] ecolres.hu
Zimber Szilvia Zsuzsanna ÖK zimber.szilvia [at] ecolres.hu
+36 1 279 3100 / 130
Záray Gyula, az MTA doktora , csoportvezető IAE zaray.gyula [at] ecolres.hu
Wael Almeshal IAE wael.almeshal [at] ecolres.hu
Vincze Orsolya, PhD IAE vincze.orsolya [at] ecolres.hu
Vetési Viktória IAE vetesi.viktoria [at] ecolres.hu
Végvári Zsolt, az MTA doktora, VÖI igazgató IAE vegvari.zsolt [at] ecolres.hu
+36 1 279 3100
Vattamány-Suta Nikolett ÖK suta.nikolett [at] ecolres.hu
+36 1 279 3100 / 301
Vass Anna Johanna ÖK vass.johanna [at] ecolres.hu
Vargha Márta IAE vargha.marta [at] ecolres.hu
+36 1 279 3108 / 129
Várbíró Gábor, PhD IAE varbiro.gabor [at] ecolres.hu
+36 52 509200/11634
Váradi Attiláné ÖK varadi.attilane [at] ecolres.hu
+36 87 448-244 / 108
Vad Csaba, PhD, csoportvezető IAE vad.csaba [at] ecolres.hu
+36 87 448 244 / 132
Trábert Zsuzsa IAE trabert.zsuzsa [at] ecolres.hu
+36 1 2793100/143
Tóthné Nagy Adrienn ÖK nagy.adrienn [at] ecolres.hu
+36 28 360-122/112
Tóth Máté IAE
Tóth István IAE toth.istvan [at] ecolres.hu

Oldalak

Kapcsolódó oldalak: