Az Ökológiai Kutatóközpont munkatársai

Név Intézetcsökkenő sorrend Email, telefon
Buczkó Krisztina, az MTA doktora IAE buczko.krisztina [at] ecolres.hu
Tóth Máté IAE
Csercsa András IAE csercsa.andras [at] ecolres.hu
Lukács Balázs András PhD, csoportvezető IAE lukacs.balazs [at] ecolres.hu
+36 52 509200/11633
Kókai Zsuzsanna IAE kokai.zsuzsanna [at] ecolres.hu
Wael Almeshal IAE wael.almeshal [at] ecolres.hu
Lengyel Szabolcs, az MTA doktora IAE lengyel.szabolcs [at] ecolres.hu
+36 (52) 509-200/11635
Vincze Orsolya, PhD IAE vincze.orsolya [at] ecolres.hu
Schmidtné Kővári Ilona IAE kovari.ilona [at] ecolres.hu
Horváth Zsófia, PhD, csoportvezető IAE horvath.zsofia [at] ecolres.hu
+36 87 448 244 / 133
Kériné Borsodi Andrea, PhD IAE borsodi.andrea [at] ecolres.hu
+36 1 279 3100/ 206
Felföldi Tamás, csoportvezető IAE felfoldi.tamas [at] ecolres.hu
Rácz Éva IAE racz.eva [at] ecolres.hu
+36 1 279 3100/ 405 vagy 304
Engloner Attila, PhD, csoportvezető IAE engloner.attila [at] ecolres.hu
+36 1 279 3100 / 204 vagy 205
Krasznai-Kun Eszter IAE krasznai.eszter [at] ecolres.hu
Török-Krasznai Enikő, PhD IAE torok-krasznai.eniko [at] ecolres.hu
+36 52 509200/11634
Szilágyiné Móréh Ágnes IAE moreh.agnes [at] ecolres.hu
+36 1 279 3100 / 129
Patonai Katalin IAE patonai.katalin [at] ecolres.hu

Oldalak

Kapcsolódó oldalak: